Belka
Poniedziałek, 6 Kwietnia 2020   imieniny: Katarzyna, Celestyna, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

BUDOWA DOMÓW DREWNIANYCH

 

Firma WascoVilla zajmuje się produkcją domów z drewnianych prefabrykowanych elementów, wykonuje również konstrukcje dachowe - wiązary dachowe i pokrycia. WascoVilla jest liderem w województwie zachodniopomorskim w dziedzinie budowy domów drewnianych całorocznych i letniskowych. Technologia produkcji i montażu jest tak dobrze rozwinięta, że domy drewniane można budować także zimą.
Dom letniskowy można kupić już od 30 tysięcy złotych, całoroczny od 150 tysięcy złotych.
Firma jest również licencjonowanym producentem konstrukcji dachowych – produkuje wiązary dachowe na budynki mieszkalne, hale produkcyjne i magazynowe, na obiekty handlowe i inwentarskie oraz budynki sportowe

Kontakt

Telefon 500 177 641

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sławieński

Powiat sławieński - powiat w województwie zachodniopomorskim w północno-zachodniej części Polski z siedzibą w mieście Sławno. W jego skład wchodzą gminy: Darłowo (gmina miejska), Sławno (gmina miejska), Sławno (gmina wiejska), Darłowo (gmina wiejska), Postomino, Malechowo.

Powiat oferuje turystom obszary o wysokich walorach Przyrodniczych, a na nich cenne okazy roślin. Nie gorzej jest z bogactwem fauny tutejszych lasów. Jeziora oraz rzeki – Wieprz i Grabowa pozwalają na aktywny wypoczynek nad wodą. Żeglowanie? Windsurfing? A może spływ kajakiem? Możliwości jest wiele. Na ziemiach powiatu zachowało się także wiele zabytkowych budowli. Na uwagę zasługują tu gotyckie kościoły.

Do powiatu prowadzą drogi krajowe nr 6 i 37, a także wojewódzkie: 203, 205, 208, 209.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola