Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Uprzejmość i uśmiech nic nie kosztują, a wielce skutkują"

Data publikacji: 2018-10-08, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
5 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Chcieliśmy przekonać siebie i innych, że człowiek radosny to człowiek szczęśliwszy. Wierzymy, że warto się śmiać częściej i zarażać śmiechem innych. Już od samego wejścia do szkoły uczniowie, rodzice oraz nauczyciele witani byli wesołymi, żółtymi buźkami, które przyklejone do ubrań towarzyszyły im do końca dnia. Na drzwiach klas wisiały buźki, z których można było "poczęstować się uśmiechem", a ogromny napis na drzwiach wejściowych szkoły powodował, że wszyscy, nawet z daleka, uśmiechali się. Społeczność szkoły wybrała także Mistrzów Uśmiechu - zostali nimi: Wanda Adamczyk, nauczycielka matematyki i Mikołaj Jasiński, uczeń klasy 3a. Życzymy Wam, żeby uśmiech nigdy nie znikał z Waszych twarzy! Karolina Stępień, pedagog szkolny :-)

Pełna treść wiadomości na: liceumslawno.com/liceumslawno.com/news.php?id=3014
liceumslawno.com, Źródło artykułu: liceumslawno.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sławieński

Powiat sławieński - powiat w województwie zachodniopomorskim w północno-zachodniej części Polski z siedzibą w mieście Sławno. W jego skład wchodzą gminy: Darłowo (gmina miejska), Sławno (gmina miejska), Sławno (gmina wiejska), Darłowo (gmina wiejska), Postomino, Malechowo.

Powiat oferuje turystom obszary o wysokich walorach Przyrodniczych, a na nich cenne okazy roślin. Nie gorzej jest z bogactwem fauny tutejszych lasów. Jeziora oraz rzeki – Wieprz i Grabowa pozwalają na aktywny wypoczynek nad wodą. Żeglowanie? Windsurfing? A może spływ kajakiem? Możliwości jest wiele. Na ziemiach powiatu zachowało się także wiele zabytkowych budowli. Na uwagę zasługują tu gotyckie kościoły.

Do powiatu prowadzą drogi krajowe nr 6 i 37, a także wojewódzkie: 203, 205, 208, 209.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola