Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Ja minę, ty miniesz, on minie"

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
"Ja minę, ty miniesz, on minie" to tytuł wystawy przygotowanej przez sławieńskich licealistów z okazji Uroczystości "Wszystkich Świętych". Na wystawie można obejrzeć galerię fotografii, których wspólnym tematem jest przemijanie, przeczytać "skrzydlate słowa" znanych i nieznanych autorów, którzy próbują zbliżyć się do tajemnicy śmierci, wysłuchać refleksyjnej muzyki rodem z dawnych kresów Polski, obejrzeć prezentację pt. "Motyw przemijania w malarstwie" i zatrzymać się przy instalacjach plastycznych, które wymagają od widza zajęcia stanowiska, refleksji, odsyłają do metafizycznych znaczeń. Wystawę można oglądać do końca listopada, w gabinecie nr 5 Zespołu Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego, podczas przerw między lekcjami. Serdecznie zapraszamy!

Pełna treść wiadomości na: liceumslawno.com/liceumslawno.com/news.php?id=3037
liceumslawno.com, Źródło artykułu: liceumslawno.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sławieński

Powiat sławieński - powiat w województwie zachodniopomorskim w północno-zachodniej części Polski z siedzibą w mieście Sławno. W jego skład wchodzą gminy: Darłowo (gmina miejska), Sławno (gmina miejska), Sławno (gmina wiejska), Darłowo (gmina wiejska), Postomino, Malechowo.

Powiat oferuje turystom obszary o wysokich walorach Przyrodniczych, a na nich cenne okazy roślin. Nie gorzej jest z bogactwem fauny tutejszych lasów. Jeziora oraz rzeki – Wieprz i Grabowa pozwalają na aktywny wypoczynek nad wodą. Żeglowanie? Windsurfing? A może spływ kajakiem? Możliwości jest wiele. Na ziemiach powiatu zachowało się także wiele zabytkowych budowli. Na uwagę zasługują tu gotyckie kościoły.

Do powiatu prowadzą drogi krajowe nr 6 i 37, a także wojewódzkie: 203, 205, 208, 209.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola