Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

4. miejsce w województwie zachodniopomorskim!

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
26 października odbył się finał wojewódzkiego projektu "Zielona Energia". Wydarzenie miało miejsce w Centrum Naukowo-Badawczym Nauk Przyrodniczych Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego a organizatorem było Zachodniopomorskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Nasza szkoła reprezentowana przez: Maję Hrehorowicz, Marikę Waćkowską, Maćka Kubickiego i Wiktorię Ogórek pod opieką Barbary Gębusi zajęła 4 miejsce na 16 szkół z województwa. Przegraliśmy 3 miejsce 1 punktem i "płakaliśmy" całą drogę do Sławna. Na czym polegał konkurs? Studenci kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Edukacja dla bezpieczeństwa przygotowali stacje, na których uczestnicy projektu zdobywali punkty za, np. obsługę defibrylatora, segregację odpadów, pomoc osobie pogryzionej przez psa, oblanej przez kwas. Rozwiązywali też różne zagadki i testy. Barbara Gębusia (Zdjęcie: Radio Szczecin)

Pełna treść wiadomości na: liceumslawno.com/liceumslawno.com/news.php?id=3038
liceumslawno.com, Źródło artykułu: liceumslawno.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sławieński

Powiat sławieński - powiat w województwie zachodniopomorskim w północno-zachodniej części Polski z siedzibą w mieście Sławno. W jego skład wchodzą gminy: Darłowo (gmina miejska), Sławno (gmina miejska), Sławno (gmina wiejska), Darłowo (gmina wiejska), Postomino, Malechowo.

Powiat oferuje turystom obszary o wysokich walorach Przyrodniczych, a na nich cenne okazy roślin. Nie gorzej jest z bogactwem fauny tutejszych lasów. Jeziora oraz rzeki – Wieprz i Grabowa pozwalają na aktywny wypoczynek nad wodą. Żeglowanie? Windsurfing? A może spływ kajakiem? Możliwości jest wiele. Na ziemiach powiatu zachowało się także wiele zabytkowych budowli. Na uwagę zasługują tu gotyckie kościoły.

Do powiatu prowadzą drogi krajowe nr 6 i 37, a także wojewódzkie: 203, 205, 208, 209.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola